program


Mesemalac

Mesemalac

BATYU SZÍNHÁZ - BUDAPEST Mesemalac

Játék a padláson tárgyakkal, bábokkal, gyerekekkel

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 20. Marts 2022 16:30

Szereplők:
Lili: Kontha Nelli
Lali: Seder Gábor

Zene: Csák Péter

Bábrendező: Tárnok Marica

Díszlet: Porkoláb Antal

A három kismalac és a farkas című népmese verses változatát írta és az előadást rendezte: Albert Péter

Két testvér, Lili és Lali felszökik a Nagyi padlására. A régi, poros tárgyak életre kelnek játékuktól. Párna, esernyő, bőrönd, fűrész mind-mind segítségükre lesz a mese alakulásában, akárcsak a bátrabb szülők és a gyerekek!

Az erdő réme, a gaz farkas, (Lompos Lajos) malachúsra feni a fogát, de a három testvér (Malac Marci, Malac Berci és a legkisebb Barnabás) együttes erővel, no meg egy kis furfanggal legyőzik a gonoszt.

Szeretettel ajánljuk óvodásoknak, kisiskolásoknak, de persze a szülőknek és a pedagógusoknak is!

Az előadás a Színházi Dolgozók Szakszervezete támogatásával készült.

Előadásunk 45-50 perces, mely 100-150 (200) fő részére nyújt remek szórakozást!

Aktuelt


A Csík Zenekar a magyar népzene egyik legelismertebb képviselője, 38 éve töretlen népszerűséggel. Pályafutása alatt számos rangos díjat nyert el többek közt Kossuth-díjat, Prima Primissima díjat, Magyar Örökség díjat és Fonogram díjat.

Az egyik legeredetibb autentikus cigány zenét játszó zenekar, akik egyedi színpadi megjelenésükkel, hagyományos hangszereikkel, utánozhatatlan táncos előadásmódjukkal és bődületes energiájukkal járulnak hozzá a közönség garantált, mindent elsöprő hangulatához.

PÅ PLAKATEN


A Magyar Gála fellépői: Napraforgók, Kéve Néptánegyüttesek. A Táncpanoráma vendég országai: Grúzia, Szlovákia

A Táncpanoráma vendégei: Chile, Görögország, Grúzia

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.